Wasza spersonalizowana zawieszka do smoczka z logiem firmy i imieniem

Cena stopniowana

1-15 16-29 30-99 100-499 500-999 >1000
0 0 0 0 0 0

Cena stopniowana

1-15 0
16-29 0
30-99 0
100-499 0
500-999 0
>1000 0

   Czy podoba Ci się ten konfigurator?

   Ø 4.8 (27 Opinie)1

   Wasz konfigurator dla spersonalizowanych zawieszek do smoczka o charakterze marketingowym, również z logo firmy w ramach projektu firmowego

   spersonalizowanych zawieszek do smoczka o charakterze marketingowym
   W naszym praktycznym konfiguratorze online dla zawieszek do smoczka o charakterze marketingowym można w prosty sposób, za pomocą kilku kliknięć, stworzyć swoją spersonalizowaną zawieszkę w ramach projektu firmowego. Na życzenie nasz doświadczony zespół ekspertów profesjonalnie wykona nadruk Waszego logo firmy na drewnianych klipsach i koralikach w przyjaznych dla dzieci kolorach. Wystarczy wybrać jedynie odpowiednie elementy logo podczas tworzenia projektu swojej firmowej zawieszki do smoczka.

   W konfiguratorze dla spersonalizowanych zawieszek w ramach projektu firmowego odnajdziecie kolejne ekscytujące, wysokiej jakości elementy do projektowania takie jak np. różnego rodzaju kształty i wielkości koralików. Wysokiej jakości elementy z krajowego drewna klonowego, takie jak koraliki z motywem, koraliki rowkowane i kostki literowe zachęcają do kreatywnego projektowania. Dostępnych jest 30 pięknych kolorów drewnianych koralików, w celu zrealizowania Waszego firmowego projektu.

   Po wysłaniu zamówienia nasi eksperci specjalizujący się w tworzeniu zawieszek do smoczka przejmują stery: w naszej pracowni dokonujemy nadruku logo Waszej firmy na wybranych przez Was koralikach z motywami oraz klipsach do zawieszek. Przy użyciu naszego know-how i z niezmierną starannością ręcznie kreujemy Wasze spersonalizowane firmowe zawieszki do smoczka. Bezpiecznie zapakowane w pięknym woreczku z organzy, samodzielnie zaprojektowane przez Was firmowe zawieszki do smoczka trafiają do Was. Mamy nadzieję, że z wielką przyjemnością będziecie mogli je wręczać jako upominki.

   Twoja spersonalizowana firmowa zawieszka z logo w naszym konfiguratorze dla zawieszek

   • W konfiguratorze dla zawieszek możecie stworzyć projekt Waszej osobistej zawieszki firmowej – my drukujemy Wasze logo firmowe i tworzymy zawieszki wg. Waszego projektu!
   • Wszystkie elementy drewniane wykonane są z krajowego, solidnego drewna klonowego niemieckiej produkcji.
   • Wszystkie użyte kolory i lakiery są przyjazne dzieciom.
   • Nasz doświadczony zespół ekspertów ręcznie i z ogromną starannością wykona Wasze indywidualnie zaprojektowane zawieszki z wysokiej jakości elementów w naszej pracowni w Berlinie.
   • Śliczny woreczek z organzy zamienia firmową zawieszkę w magiczny prezent dla Waszych pracowników i klientów.

   Nadruk logo firmy

   • Logo firmy lub jego projekt drukujemy w kolorze za pomocą druku cyfrowego.
   • Nie ma ograniczeń co do liczby kolorów, które można wydrukować.
   • Skontaktuj się z naszą kompetentną obsługą klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Chętnie służymy poradą!

   Nasze usługi dla klientów biznesowych

   • Płaćcie wygodnie korzystając z opcji rachunku, PayPal, natychmiastowego przelewu lub z opcji przedpłaty.
   • Skorzystajcie z naszych krótkich czasów realizacji zamówień.
   • Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

   Aby wydrukować logo Waszej firmy, prosimy o udostępnienie logo w postaci pliku graficznego o wysokiej rozdzielczości (możliwe formaty plików: .bmp, .tif, .eps, .ai, .pdf). Do zamówienia prosimy również dołączyć numer telefonu, abyśmy mogli się z Państwem skontaktować w razie pytań. Dziękujemy bardzo.

   Wysokiej jakości zawieszki do smoczka z logo i nazwą firmy dla pracowników i klientów

   Wysokiej jakości artykuły o charakterze marketingowym dla niemowląt to wspaniały pomysł na prezent dla pracowników i cenionych klientów, którzy spodziewają się dziecka. Szczególną popularnością cieszą się zawieszki z logo i nazwą firmy. Zawieszka do smoczka z imieniem to bowiem bardzo przydatny element dla niemowląt ułatwiający także burzliwą codzienność rodziców. Zawieszka z imieniem ma wiele zalet:

   • dzięki funkcji uchwytu, zawieszka do smoczka zapewnia, że zawsze znajduje się on blisko dziecka,
   • dzięki klipsowi do zawieszki nie spada on na brudną podłogę i nie gubi się,
   • dziecko może samodzielnie sięgać po ukochany smoczek, gdy czuje potrzebę aktywności lub poczucia komfortu,
   • imię dziecka pomaga upewnić się, że w przedszkolu, na placu zabaw lub podczas uroczystości rodzinnych można przyporządkować zawieszkę do właściwego dziecka.

   Zawieszka do smoczka z imieniem, w ramach projektu firmowego ma szczególną wartość emocjonalną: jako prezent dla dziecka dla pracowników, firmowa zawieszka wyraża Wasze szczególne uznanie wobec danego pracownika, jak również radość z jego oczekiwanego potomstwa. Jednocześnie zawieszka z logo firmy symbolizuje rodzinną kulturę firmy i wyraża szacunek odnośnie wobec pracowników i ich przynależności do firmy. Jako prezent dla klientów, firmowa zawieszka do smoczka wzmacnia tak ważną dla wszystkich lojalność wobec klientów.

   Wasza spersonalizowana zawieszka do smoczka z imieniem

   Oto jak to działa konfigurator do projektowania zawieszek do smoczka!

   Krok 1/7: uruchomienie konfiguratora

   Możecie zaprojektować Waszą spersonalizowaną zawieszkę do smoczka z imieniem zgodnie z Waszymi preferencjami. Ostatni drewniany koralik przed pętelką jest tak zwanym koralikiem zabezpieczającym, który umiejętnie ukrywa węzeł sznurka. Koralik zabezpieczający i pierwszy okrągły koralik są obowiązkowymi elementami w konfiguratorze do zawieszek, dlatego też nie mogą być one usuwane i przesuwane. Kolory poszczególnych koralików można dowolnie dopasować klikając na symbol: 
   schnullerkette-01

   Krok 2/7: wybór imienia

   Najpierw wpiszcie preferowane imię. Możecie to zrobić wpisując je w pole tekstowe nad widocznym projektem zawieszki. Możecie także przeciągnąć kostki z literami na sznurek jedna po drugiej. W każdej chwili możliwe jest rozpoczęcie nowego projektu, wystarczy tylko kliknąć na przycisk „Od nowa”.

   schnullerkette-02

   Krok 3/7: wybór kolorów

   Pojedyncze drewniane koraliki można w zabawny sposób przeciągać z opcji podglądu na daną zawieszkę do smoczka z imieniem. Koraliki można umieścić w dowolnym miejscu na łańcuszku zawieszki. Jeśli chcesz zmienić kolor drewnianego koralika, wystarczy kliknąć na symbol „plus” znajdujący się nad odpowiednim koralikiem. Zobaczycie wtedy wszystkie możliwe do wyboru kolory. Aby wybrać ten preferowany, należy jedynie na niego kliknąć.

   schnullerkette-03

   Krok 4/7: kostki z literami i wymagane odstępy między nimi

   Aby dana zawieszka spełniała swoją powinność tak jak należy, musi być ona odpowiednio ruchoma. Nie sprawdza się to jednak, jeśli kostki z literami są nawleczone jedna koło drugiej bez odstępu, dlatego zaleca się aby pomiędzy dwoma kostkami z literami umieścić okrągłe bądź podłużne koraliki.
   schnullerkette-041

   Krok 5/7: usuwanie elementów

   Poszczególne elementy możecie łatwo usunąć, przeciągając je w górę lub w dół za pomocą myszki. Powstająca pomiędzy nimi przestrzeń znika automatycznie.
   schnullerkette-06

   Krok 6/7: obracanie elementów

   Klikając na symbol można obracać elementy, takie jak np. koraliki z motywami i umieszczać je w dowolnie przez Was wybranej pozycji.
   schnullerkette-07

   Krok 7/7: przestrzeganie dozwolonej długości

   Ze względów bezpieczeństwa wasza zawieszka do smoczka z imieniem może mieć maksymalną długość 22 cm.
   Jeżeli zawieszka będzie przekraczała dozwoloną długość w konfiguratorze, poszczególne jej elementy będą wyświetlane półprzezroczyście i będą automatycznie usuwane przed zakupem. Jeśli jako pierścień adaptacyjny zostanie wybrany pierścień silikonowy, jest on przymocowany do sznurka i wkomponowany w maksymalną długością.
   Ważne: Proszę wykorzystać dopuszczalną długość zawieszki, w przeciwnym razie będzie ona za krótka i nie będzie w pełni spełniała swojej funkcji jako uchwyt do smoczka.

   schnullerkette-07

   Wskazówki dotyczące stosowania zawieszek do smoczka:

   Uwaga: Dla bezpieczeństwa Waszego dziecka!

   • Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź zawieszkę do smoczka. Jeśli zawieszka wykazuje pierwsze oznaki uszkodzeń lub jest wadliwa, należy ją natychmiast usunąć.
   • Nie należy przedłużać zawieszki!
   • Nie należy przypinać zawieszki do wstążek, pasków, sznurków, taśm lub luźnych części odzieży. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uduszenia.

   Dodatkowe wskazówki dotyczące stosowania zawieszki:

   • nie zostawiaj dziecka samego z zawieszką bez nadzoru.
   • zawieszki nie należy używać jako zabawki bądź jako zamiennika do gryzaka.
   • zawieszkę do smoczka należy przymocować tylko i wyłącznie do noszonego przez dziecko ubrania.
   • nie należy używać zawieszki, gdy dziecko jest w łóżeczku, kojcu lub w kołysce.
   • zawieszkę należy starannie wyczyść za pomocą wilgotnej szmatki. Do czyszczenia nie nadają się mocne środki czyszczące. Zawieszki nie należy przechowywać w wysokich temperaturach i wilgotnych miejscach.
   • nie należy myć zawieszki w zmywarce bądź sterylizatorze.
   • przechowywać w suchym, wolnym od kurzu i higienicznym miejscu.
   • nie należy przymocowywać żadnych ostrych przedmiotów do zawieszki.

   Poprzez regularne używanie zawieszki mogą wystąpić przebarwienia/odbarwienia, co nie jest jednak przedmiotem reklamacji i nie stanowi zagrożenia dla dziecka.

   Zawieszka została wyprodukowana zgodnie z europejską normą EN 12586:2011 i EN 71-3 i poddana surowym testom bezpieczeństwa.